ביובית בירושלים
הביוב עלה על גדותיו? אל תחכו לנזקים מיותרים הזמינו ביובית עכשיו!
שירות מהיר מהיום להיום!
בירושלים וסביבותיה יש מספר רב של  מבני מגורים, מבנים ממשלתיים, מסחריים, ציבוריים וכדומה. בכל  מבנה יש שתי מערכות אינסטלציה מקבילות. האחת תפקידה להזרים מים נקיים והאחרת, לפנות שפכים. המערכת לפינוי שפכים מותקנת רובה מתחת לרצפות. המים המשומשים נאספים אליה מברזי המטבח, האמבטיה והשירותים.  בנוסף לאלו מוזרמים אליה מי השפכים מהשירותים. כאן משתמשים בצנרת מקטרים רחבים יותר שמסוגלים להכיל את  המוצקים  הזורמים מהאסלה. צנרת ביוב עלולה להיסתם בתוך  הבית ומחוצה לו. בבתים צמודי קרקע עלולים לחדור שורשי עצים ושיחים אל תוך הצינורות. לרוב, הם חודרים דרך סדקים וחורים שנוצרים בצנרת. אבל יכולים להגיע גם  מבורות הביוב שבחצר. בחצר רחבת ידיים יש מספר בורות שמחוברים אלו לאלו באמצעות צנרת והקו מוביל אל בור מרכזי השייך לרשות  העירונית או  האזורית וממוקם בשטח הציבורי.
סתימה בתוך מבנה או מחוצה לו יכולה להיגרם גם מפריטים שונים שחודרים אליו דרך האסלות או בדרכים אחרות, ולרוב, מדובר על מוצרי היגיינה משומשים. שלום אינסטלציה מתמחה בפתיחת סתימות בתוך  הבית או בחיצוניות. כאשר הסתימה היא חיצונית הוא יכול לפעול במספר דרכים ואחת מהן היא על ידי שימוש בביובית ששואבת את  השפכים ומרוקנת את בור הביוב. ביובית בירושלים תופעל כאשר המים מציפים את  הבור והצנרת ואין אפשרות לזהות את מקור הסתימה. לאחר שאיבת  המים ניתן יהיה לראות את  הצנרת ולטפל בסתימה. ביובית מזריקה את  המים בלחץ גבוה. בקצה צינורות ההזרקה מותקנות דיזות מיוחדות שמסוגלות לחתוך שורשים. את סילוק השורשים והלכלוך מבצעים גם באמצעות מכשור מגוון אחר: מוטות מיוחדים שמוברגים אחד לשני ויוצרים מוט אחד ארוך. בקצה יש ראשים מסוגים שונים שחלקם מסוגלים ללפות את  השורשים. סיבוב של המוט מקצץ את  השורשים ומושך אותם החוצה. למטרות אלו קיימים גם קפיצים, מכונות ביוב, תותחי ביוב ועוד. קיים מכשור ידני או חשמלי.

הביוביות נבדלות אלו מאלו בגודל, בקיבולת שהמיכלים המותקנים עליהם מסוגלים לקלוט ובפרטי מפרט אחרים. יש כאלו שמורכבות על טנדרים ואחרים על משאיות. הן מטפלות בסתימות בצנרת, שואבות מים ממרתפים ומקלטים תת קרקעיים, שואבות תכולת בורות ספיגה במבנים שאין בהם מערכות ביוב שמחוברות למערכות העירוניות ועוד. שלום אינסטלציה יכול ספק שירותי  ביובית  בירושלים וסביבותיה במקרים דחופים ועל פי  הזמנה מסודרת. בעיות של  סתימת ביוב יש לפתור במהירות. הן גורמות לריחות בלתי נסבלים ועלולות לגרום לבעיות היגיינה ולמחלות קשות. מומלץ לשמור מספר טלפון של שלום אינסטלציה במקום ידוע כדי להזעיקו בעת הצורך.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מאינסטלטור מקצועי בירושלים?
חייגו: 050-567-6698
שירותים נוספים

איזורי שירות

אינסטלטור בירושלים
אינסטלטור בפסגת זאב
אינסטלטור בגבעת זאב
אינסטלטור ברמות
אינסטלטור מעלה אדומים
אינסטלטור במבשרת ציון
צרו איתי קשר

שירות הכי מהיר בעיר 24 שעות.
חייגו 050-5676698 או מלאו פרטים מלאים.
עשו לי לייק

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק