הסרת שורשים
ירושלמים רבים חולמים על בית צמוד שטח עם גינה פרטית. גם בשכונות ירושלמיות רבות בהן יש בנייני מגורים רבי קומות מקדישים מחשבה לנושא הנוי. צנרת הביוב שבתוך  הבית ובורות  הביוב שבגינות ובחצרות נמצאים בקרבת מקום לצמחייה מגוונת. הסבירות ששורשי צמחייה זאת יחדרו לתוך הצנרת שבחצר היא, איפה, גבוהה, כך נוצרת סתימה וזוהי נקודת הזמן בה מזמינים אינסטלאטור בירושלים לעזרה. לשורשים יש יכולת לחדור גם לתוך צנרת שמצויה בתוך  הבית. הם מטפסים בה לאורך זמן עד לרגע בו הם ממלאים את כל חלל  הצינור, ואז הסתימה בלתי  נמנעת. סתימות אחרות נגרמות גם  מחדירת גופים זרים ומוצרי היגיינה משומשים לצנרת הפנימית או החיצונית וגם אותם יש לסלק במהירות.

כאשר קורית סתימה כזאת מים פורצים מהצנרת בנקודות חלשות. מתחת לאסלה, ומאחריה, מתוך האסלה ועוד. בחצרות בורות הביוב עולות על גדותיהם, ובכל מצב כזה אין אפשרות לעשות שימוש בשירותים, במקלחת, בברזי  הכיור שבמטבח, או בכל ברז אחר. לרוב, נלווים ריחות רעים שפורצים עם מי  הביוב החוצה. שלום אינסטלציה יגיע במהירות האפשרית לטיפול בבעיה. ברשותו יש ניידת שירות מאובזרת בכל כלי העבודה הדרושים לצורך הסרת שורשים. ישנם מספר כלים שנועדו לכך. יש מוטות באורך של מטר שניתן להבריגם אלו לאלו לפי הצורך. בקצה המוט  הראשון יש ראש מיוחד שמסוגל ללפות שורשים. על ידי סיבוב המוט הם נתלשים ומוצאים החוצה. קיימים מכשירים נוספים דוגמת קפיץ ספירלי וכן, מכונות ומכשירים חשמליים, תותחי ביוב וכדומה.

במקרים רבים, משתמשים בביוביות לצורך שאיבת המים בבורות המוצפים. לאחר השאיבה ניתן להזריק מים בלחץ לתוך המערכת. בקצה הצינורות יש דיזות מיוחדות שמסוגלות לחתוך שורשים באמצעות סילוני מים דקים. ביוביות אלו מגיעות בגדלים שונים, חלקן על טנדרים ואחרות על משאיות קלות. שלום אינסטלציה העושה שימוש בהן לפי המצב והצורך. מומלץ לשכור שירותי אינסטלאטור בעל מוניטין וניסיון שיכול לבצע את כל סוגי העבודות בירושלים וסביבתה, ובין היתר, הסרת שורשים, שיקום מערכות ביוב, איתור נזילות בבתים ותיקונם וכדומה. שירות מהיר  ומסור יפתור בעיות אינסטלציה במהירות וביעילות.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מאינסטלטור מקצועי בירושלים?
חייגו: 050-567-6698
שירותים נוספים

איזורי שירות

אינסטלטור בירושלים
אינסטלטור בפסגת זאב
אינסטלטור בגבעת זאב
אינסטלטור ברמות
אינסטלטור מעלה אדומים
אינסטלטור במבשרת ציון
צרו איתי קשר

שירות הכי מהיר בעיר 24 שעות.
חייגו 050-5676698 או מלאו פרטים מלאים.
עשו לי לייק

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק