משאבות טבולות
משאבות טבולות נועדו לשימושים שונים, ובין  היתר, הן מותקנות לצורך מניעת הצפה בבורות ספיגה ולשאיבה וריקון של בורות וקווי ביוב. לצורך ביצוע משימות אלו יש לבחור את  המשאבות המתאימות ביותר. משאבה טבולה השואבת מי ביוב מדי יום ובכמות ליטרים גדולה תהיה בעלת עוצמה גדולה יותר מאשר זאת שמובאת לצורך משימה חד פעמית. המשאבה פועלת כאשר כל המים מכסים אותה ובצמוד אליה קיים מצוף אשר תפקידו הוא לזהות את  גובה המים. הוא מפעיל ומכבה את  המשאבה בהתאמה לכמות המים אשר בבור הניקוז או  הביוב. שלום אינסטלציה מבצע עבודות של שאיבת בורות וקווי ביוב בירושלים וסביבותיה, והוא נכון לכל קריאה מיידית או על פי הזמנה מסודרת.

שאיבת מים יכולה להיעשות על ידי ביוביות מגוונות שמובאות למקרים מיוחדים. יחד עם זאת, כאשר נדרשת שאיבה רציפה עדיף לבצע אותה עם משאבה טבולה. יש צורך להתקין היטב את  המשאבה על מנת שהיא תפעל ללא תקלות. במידה והיא לא תותקן על פי  הוראות  היצרן השאיבה לא תתבצע היטב. התקנה מרושלת עלולה לקצר את אורך חיי המנוע. יש חשיבות לכך שהמשאבה, אכן, תפעל כאשר קיימת הצפה אחרת ייגרמו נזקי מים לבתים ולשטחים שמסביב הבורות וקווי  הביוב.

לנושא הבטיחות יש משמעות מיוחדת כאשר מדובר על עבודה בסביבת מים, וחשיבות זאת מקבלת משנה תוקף בתחום של משאבות טבולות. המשאבות מגיעות עם בידודים חשמליים בדרגה גבוהה, ועם מנועים חשמליים  המותאמים לעבודה בסביבה מימית. המפרט של המשאבות משתנה מאחת לשנייה והוא אשר יוצר את  התכונות  האופייניות  השונות המיוחסות לדגמי המשאבות השונים. חלקן מיועד לעבודה בעומק של עד 20 מטר, יש כאלו שמגיעות בעצמת מנועים משתנה. יש שמסוגלות לשאוב מוצקים בדרגות צמיגות שונה וכדומה. כולן מגיעות עם ציפויי סיליקון חיצוניים ועם צידי מנוע העשויים מאלומיניום או גרפיט שעמידים ללחות ומים. הן נבדלות ביניהן גם בעוצמת רעש המנוע. מומלץ להזמין שירותי שאיבת ביוב משלום אינסטלציה המספק משאבות טבולות בירושלים וסביבותיה. הוא בעל ניסיון וידע  בתחום של שירותי אינסטלציה מגוונים ומפעיל את  המשאבות על פי כללי בטיחות גבוהים במיוחד.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מאינסטלטור מקצועי בירושלים?
חייגו: 054-356-3983
שירותים נוספים

איזורי שירות

אינסטלטור בירושלים
אינסטלטור בפסגת זאב
אינסטלטור בגבעת זאב
אינסטלטור ברמות
אינסטלטור מעלה אדומים
אינסטלטור במבשרת ציון
צרו איתי קשר

שירות הכי מהיר בעיר 24 שעות.
חייגו
0543563983
 או מלאו פרטים מלאים.
עשו לי לייק

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק