פתיחת סתימות ביוב בירושלים
בירושלים כמו בכל עיר מודרנית קיימת תשתית מודרנית להולכת מי השפכים והביוב שמגיעים מהבתים הפרטיים והמבנים הציבוריים והעסקיים  האחרים. המים המשומשים שבמבנים הללו, וכן, מי השופכין מתנקזים למערכת צינורות שמצויה מתחת לרצפות וזורמים ממנה  בצנרת חיצונית אל בורות ביוב. בבתים פרטיים צמודי קרקע יש מספר בורות בחצר המחוברים אלו לאלו על ידי צנרת ביוב ואילו בבניינים גדולים קיימת מערכת הולכה שנמתחת לאורך כל קומות הבניינים ומתנקזת בסופו של דבר למערכת העירונית. בקווים אלו עלולות להיות סתימות שנובעות מחדירת שורשים או מחפצים ופריטים שנזרקו לאסלות והסותמים אותם. שלום אינסטלציה מספק שירותי פתיחת סתימות בירושלים לאורך מרבית שעות היממה. פתיחת סתימות הינה עבודה קשה שכרוכה במאמץ רב, ולרוב, חייבת להיעשות באופן מיידי.

כאשר עולים  המים על גדותיהם מתוך בור הביוב אין אפשרות לעשות שימוש בשירותים אשר בבית. בשל הסתימה ובעת ההצפה עולה ריח לא נעים של ביוב.  החשש הגדול הוא להתפרצות מחלות שנובעות מהשפכים והצואה  שפורצת החוצה. אחת הבעיות בפתיחת סתימות היא זיהוי מקור הסתימה. בגינות וחצרות פרטיות שיש בהם צמחייה ועצים יש חשש סביר לכך ששורשים נכנסו לצנרת וסתמו אותה. לאורך זמן, שורשים יכולים להיכנס גם במעלה הצינורות שבתוך הבית. זיהוי מקור התקלה נעשה, במקרים רבים, באמצעות מצלמה שמוכנסת לתוך  הצנרת ומנסה לאתר את  הבעיה. במקרים רבים, אין ברירה אלא לשאוב את המים  המלוכלכים באמצעות ביובית. קיימות ביוביות מגוונות בעלות מפרט השונה זה מזה. יש טנדרים שעליהם מיכלים בקיבולת נמוכה, יחסית, ויש משאיות קלות שנועדו לשאיבת מי שפכים בכמויות גדולות מאוד.

ניקוי מערכות  הביוב נעשה באמצעים שונים. במידה ומשתמשים בביובית אזי יש אפשרות להזרים מים בלחץ גבוה. בקצה הצינורות יש דיזות שמסוגלות לחתוך שורשים. כך מתבצעות שתי פעולות במקביל, חיתוך השורשים ודחיפתם השאריות קדימה עד לפתיחת הסתימה. מים אלו מסוגלים גם לדחוף מוצרי  היגיינה משומשים, ניירות, גלילי נייר טואלט, חלקי פלסטיק של סבוני אסלות שנוהגים להניח על האסלות לצורך חיטוי ועוד פריטים שמגיעים לצנרת.   אמצעי ניקוי אחרים הינם מוטות הברגה אשר בקצותיהם יש ראשים מיוחדים שנועדו ללפות שורשים. על ידי סיבוב המוטות מצליחים לתלוש את השורשים ולהוציאם. קיימים תותחי ביוב, מכונות ומכשירים חשמליים לפתיחת סתימות וקפיצים ספירליים. חלק מהמכשירים ידניים ואחרים חשמליים. שלום אינסטלציה יגיע לכל קריאה מצויד בכלים שמתאימים לפתיחת כל סוגי הסתימות. השירות ניתן במחירים הוגנים ושווים לכל כיס. 

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מאינסטלטור מקצועי בירושלים?
חייגו: 050-567-6698
שירותים נוספים

איזורי שירות

אינסטלטור בירושלים
אינסטלטור בפסגת זאב
אינסטלטור בגבעת זאב
אינסטלטור ברמות
אינסטלטור מעלה אדומים
אינסטלטור במבשרת ציון
צרו איתי קשר

שירות הכי מהיר בעיר 24 שעות.
חייגו 050-5676698 או מלאו פרטים מלאים.
עשו לי לייק

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק