צילום צנרת ביוב
ירושלים משופעת בשכונות רבות, במרכזי  הייטק, באזורי תעשיה, במשרדי ממשלה וציבור ועוד, ובכל אלו ממוקמים מבנים מסוגים שונים. מערכת  הצינורות שמוליכה מים משומשים, וכן, מי שופכין נמצאת ברובה מתחת לריצוף במבנים. בבתים פרטיים מנוקזים המים מהמקלחת מברזי האמבטיה והשירותים  ומהאסלות. כולם נשטפים ומגיעים בצינורות שונים שמתלכדים לצינור אחד ראשי שמוביל אל בור הביוב שבחצר ובגינה. בבתים שיש בהם  מספר חדרי שירותים ואמבטיה יש מספר הסתעפויות שיוצאות אל בורות נוספים הנמצאים בחלקים אחרים של המגרש. בסופו של דבר, כולם מתלכדים יחד ויוצאים אל  המערכת העירונית שממוקמת מחוץ לגבולות המגרשים הפרטיים. סתימות בצנרות אלו שנמצאות מתחת לקרקע נגרמות כל העת מסיבות שונות ויש צורך בשירותי אינסטלטור כדי לפתוח אותן. שלום אינסטלציה הינו מומחה לתיקונים אלו והמבצע עבודתו בכל רחבי העיר ובסביבתה.
טיפול בסתימות נעשה במספר שלבים. ראשית יש לזהות את מקום הסתימה. כאשר סתימה מתרחשת אזי המים באסלה או בכיור עולים, לעיתים, נגרמות נזילות במקומות חיבורי צנרת רופפים. החשד הראשוני נופל על בור הביוב הקרוב למקום  הסתימה, את  הבור יש לפתוח באמצעות מכשיר מיוחד ששולף את המכסה העגול והכבד. כאשר הבור מוצף אזי יש צורך בהכנסת מצלמה מיוחדת לצנרת המובילה אליו. המצלמה פועלת בטכנולוגית סיב אופטי והיא מסוגלת להסתובב ב 360 מעלות. הסיב עצמו יכול להיכנס בזווית של 90 מעלות גם לצינורות בקטרים קטנים. היא פועלת על סוללות, ולכן, מתאפשרת עבודה רציפה וארוכה באמצעותה. הצילום שמגיע  הינו צבעוני וכך, ניתן לזהות שברים וסדקים בצנרת, לאתר גופים זרים ומוצרי היגיינה שנזרקו, לאתר שורשים שחוסמים את מעבר המים, וכן, לאתר ניתוקים ומחברים לקויים.

איתור מדויק מונע חפירות, שבירת צנרת ועבודה מרובה. לאחר איתור התקלה ניתן לתקנה במהירות רבה ובצורה אלגנטית. יש כלים שנועדו לסילוק שורשים וגופים זרים, מדובר על מוטות מיוחדים, קפיצים ספירליים, מכונות ומכשירים חשמליים לניקוי צנרת וכדומה. צילום צנרת ביוב מתבצע על ידי שלום אינסטלציה באמצעות מצלמות איכותיות. מומלץ להזמין את שירותיו  הניתנים בעיר ירושלים וסביבתה.  השירות זמין לאורך שעות רבות של היממה.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מאינסטלטור מקצועי בירושלים?
חייגו: 054-356-3983
שירותים נוספים

איזורי שירות

אינסטלטור בירושלים
אינסטלטור בפסגת זאב
אינסטלטור בגבעת זאב
אינסטלטור ברמות
אינסטלטור מעלה אדומים
אינסטלטור במבשרת ציון
צרו איתי קשר

שירות הכי מהיר בעיר 24 שעות.
חייגו
0543563983
 או מלאו פרטים מלאים.
עשו לי לייק

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק