שיפוץ אמבטיה
בירושלים קיימים בתים רבים ביניהם חדשים וישנים. מרבית צנרת הביוב והמים בכל בית ישן כחדש נמצאת מתחת לרצפות ובקירות, ורק הברזים, הטושים, והאסלות גלויים. משום כך, נזילות רבות קורות במקומות שאין רואים אותן. מה שכן רואים זה את הרטיבות שנוצרת לאורך הקירות, מתחת למרצפות וכדומה. באמבטיה יש כמות צנרת מרובה שחלקה נועד להזרמת מים נקיים לברזים והאחרת להולכת מים משומשים ושפכים אל מחוץ לבית. במקרים רבים, בעת  נזילות יש צורך לשבור קירות או מרצפות לצורך הגעה למקום  הנזילה. יש לפעמים מצבים בהם מתברר כי כל  הצנרת רקובה בגלל בלאי מתמשך, ואז אין ברירה אלא להחליף את כל המערכת לחדשה. הסיבה העיקרית לכך היא העובדה כי אין טעם לבצע תיקון מקומי לצנרת בלויה. לאחר פרק זמן לא ארוך עלול להיווצר חור חדש במקום קרוב אחר. לחצי המים בצנרת הינם גבוהים והסבירות לתקלות חוזרות היא מוחשית מאוד.
מצב כזה מהווה הזדמנות מעולה לשיפוץ אמבטיה. שלום אינסטלציה מבצע תיקונים במערכת האינסטלציה, ובנוסף, שיפוצים כלליים לאמבטיות, שירותים וכדומה. כמובן, שכל שיפוץ כזה כולל  הנחת קווי אינסטלציה חדשים ותקניים. היות ומרבית  המערכת אינה גלויה הרי יש חשיבות לשימוש בחלקי צנרת איכותיים ותקניים שכוללים צינורות פלסטיק, מחברים, גומיות וכדומה. השיפוץ כולל את כל החומרים  האפורים דוגמת ברזל, חול, מלט, וכדומה. את אביזרי הקצה מספק בעל  הבית על פי טעמו, צרכיו, רצונותיו ויכולותיו הכספיות. ההתקנה נעשית על ידי האינסטלאטור המשפץ. שירותי שיפוץ לאמבטיה יכולים להתבצע גם במקרים נוספים וכאשר עולה הרצון לחדש ולרענן. 

התקנת האינסטלציה באמבטיה נעשית בשני שלבים.  השלב הראשון נעשה לאחר עבודות  השלד לאחר שמבצעים יציקת רצפה מחודשת ובניית קירות (אם צריך). בנקודת זמן זאת מניחים את  הצנרת בתוך  הקירות ועל  הרצפות לפני הנחת החיפויים. עבודות  הגמר כוללות התקנת טושים, ברזים, אסלות קרמיקות טיח וצבע וכדומה.   בעת שיפוץ אמבטיה מקדישים תשומת לב לנושא האיטום שפעמים רבות בא יחד עם  התקנת  האינסטלאציה. עבודות איטום נעשות למניעת זליגת מים מהאמבטיה אל  המרחב הפנימי של הבית, וכן, כדי למנוע רטיבות מתחת לקרמיקות למרצפות וכדומה. שיפוץ אמבטיה כולל גם עבודות נגרות. ניתן להזמין נגר מומחה או לרכוש ארונות מוכנים. החורף בירושלים הינו קר מאוד, ובמקרים רבים, מעוניינים בעלי הבית לבצע גם חימום תת רצפתי, או להכניס אביזרי חימום אחרים. מומלץ לקבל שירותי שיפוץ אמבטיה מאינסטלאטור  שמבצע גם עבודות אינסטלציה בירושלים וסביבתה. כך גם ניתן לחסוך בהוצאות השיפוץ.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מאינסטלטור מקצועי בירושלים?
חייגו: 050-567-6698
שירותים נוספים

איזורי שירות

אינסטלטור בירושלים
אינסטלטור בפסגת זאב
אינסטלטור בגבעת זאב
אינסטלטור ברמות
אינסטלטור מעלה אדומים
אינסטלטור במבשרת ציון
צרו איתי קשר

שירות הכי מהיר בעיר 24 שעות.
חייגו 050-5676698 או מלאו פרטים מלאים.
עשו לי לייק

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק