תיקו דודי שמש בירושלים
ירושלים היא עיר שטופת שמש לאורך מרבית ימות  השנה. חום השמש יכול להיות  מנוצל ליצירת אנרגיה סולארית, ואכן, על גגות של בתים רבים ניתן לראות דודי שמש שנועדו לחימום המים שבתוכם. לעיתים, יש תקלות במערכת דוד השמש. שלום אינסטלציה הוא אינסטלאטור שמתקן דודי שמש בירושלים וסביבותיה. היתרון של דודי השמש הוא ברור. כאשר  השמש זורחת לאורך שעות מרובות של היום המים בהם מתחממים מחום השמש  ואילו בימים קרים ומעוננים ניתן לחממם בעזרת אנרגיה חשמלית. כל מה שצריך לעשות זה להדליק את  הכפתור של הבוילר. כל  מי שמתקין דוד שמש חוסך הוצאות רבות על חימום  המים בבית. בגלל הסיבות האלו ואחרות תיקון מהיר הוא הכרחי.

קיימות מספר תקלות אופייניות בדוד שמש או בכלל המערכת.

נזילות מים  מהצנרת - התקלה יכלה לנבוע מחיבורים לקויים של צנרת, מבלאי, מחבלה וכדומה.

נזילת מים מהדוד – קורית בעיקר כאשר הדוד ישן או כאשר המעטה אינו אטום מדי. הטיפולים האפשריים במקרה זה הם החלפת הדוד והדבר כדאי מאוד כאשר הוא בגיל של למעלה מ10 שנים. גם אם יתבצע תיקון הסבירות היא שנזילה חדשה תקרה בטווח זמן קרוב. כאשר הדוד הינו חדש, יחסית, ניתן לשקול תיקון המעטה שלו.

הצטברות אבנית בקולטים – האבנית נוצרת משקיעת חומרים המצויים במים. התוצאה היא שהקולטים אינם מסוגלים לחמם את  המים. הטיפול  הינו ניקוי האבנית או החלפת הקולט. התקנת מסנן מים לבית מעכבת או  מונעת לחלוטין את  הצטברות  האבנית.
תקלה בגוף חימום – יכולה לנבוע מתקלה מכאנית או מהצטברות אבנית עליו שמשביתה אותו. לרוב, מחליפים את  גוף החימום.

תקלות במערכת החשמל  המחוברת למערכת הדוד שמש - קצרי חשמל, או תקלות אחרות.
שלום אינסטלאטור מתמחה בתיקוני, תקלות אלו שבדוד השמש אלו ובטיפולים שונים אחרים במערכות  האינסטלאציה בבית. ככלל, מערכת דוד השמש הינה מערכת יקרה שיש צורך לשמור עליה ולתחזק אותה כיאות. מומלץ להזמין שירותי בדיקה אחת למספר שנים כדי לבדוק אותה ולתקן ליקויים קטנים לפני שהם הופכים לחמורים יותר. שלום  אינסטלאציה יגיע לכל קריאה במהירות האפשרית כדי לטפל בכל בעיה קיימת במערכת דוד השמש. במידת הצורך, הוא יחליף חלקי צנרת וחלקים אחרים בחלקים תקניים ואיכותיים. במידה והדבר יידרש הוא יחליף את  הדוד עצמו או  את הקולטים שלו. הכול לפי  הצורך ועל פי  החלטת בעלי  הבית. השירות נעשה במחירים נוחים לכל כיס, וניתנת אחריות יצרן לדודי השמש המותקנים.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מאינסטלטור מקצועי בירושלים?
חייגו: 050-567-6698
שירותים נוספים

איזורי שירות

אינסטלטור בירושלים
אינסטלטור בפסגת זאב
אינסטלטור בגבעת זאב
אינסטלטור ברמות
אינסטלטור מעלה אדומים
אינסטלטור במבשרת ציון
צרו איתי קשר

שירות הכי מהיר בעיר 24 שעות.
חייגו 050-5676698 או מלאו פרטים מלאים.
עשו לי לייק

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק