תיקון נזילות
שלום אינסטלציה מומחה לתיקוני נזילות בירושלים והסביבה!
נותנים שירותי אינסטלציה מידיים בירושלים!
אחריות על כל עבודה!
לקבלת הצעת מחיר והתייעצות חייגו: 050-567-6698
מערכת האינסטלציה בכל מבנה הינה מערכת סגורה שחלקה העיקרי מצוי מתחת לרצפה ובתוך  הקירות. הברזים  הטושים, האסלות הן אביזרי הקצה הבולטים. קיימות שתי מערכות, האחת הוא זאת  שקולטת את  המים הנקיים שמגיעים ממערכת הולכת המים העירונית של ירושלים והשנייה  הינה  המערכת שמפנה את  המים  המלוכלכים והשפכים אל  מערכת הביוב העירונית של ירושלים. נזילות יכולות לקרות בכל אחת מהמערכות  הללו. שלום אינסטלציה מבצע תיקון נזילות בירושלים וסביבותיה. נזילות רבות נובעות מסיבות שקשורות לבלאי של המערכות. חלק מהגורמים הינם עייפות החומר, גומיות שחוקות בחיבורים, קורוזיה בצנרת ברזל ישנה, צינור פלסטיק שנשחק ומתבלה בנקודה מסוימת ועוד. המים זורמים בצנרת בלחץ גבוה ומשום כך,  יש חשש לקריסת חלק מהמערכת. תקלות אחרות נובעות מתאונות, חבלות, קריסת חלק מהמבנה ועוד.

נזילות קורות במקרים רבים בהפתעה ורבות מהן גם בשעות לא נוחות של לילה. במקרים רבים, הנזילה היא ברורה ומיידית ומתפרצת במקום גלוי לעין, אבל במקרים רבים היא קורית בצנרת שבתוך  הקירות או  מתחת לרצפות. יש מקרים בהם הנזילה קטנה ומוסתרת מאחרי וילון או תמונה ואז מתפשט כתם רטיבות על הקיר שגדל והולך. לא תמיד מקום  הרטיבות הוא מקום  הנזילה. מים יכולים לרדת  בשיפוע ולפרוץ החוצה מסדק קיים בקיר. מומלץ מאוד להזעיק אינסטלטור עם כל חשש לנזילה. ככל  שממתינים, כן חלקים רבים יותר בדירה נרטבים והתיקון הופך למורכב יותר. חברות ביטוח רבות מבטחות כנגד נזילת מים ויש אפשרות להפעיל ביטוח. איתור נזילות נעשה על ידי מצלמות תרמיות שפועלות על עקרון של קרני אנפרא אדום. הן מסוגלות לזהות בדייקנות את מקום  הנזילה, כך, שאין צורך בשבירת קירות, קרמיקות ורצפות מיותרת.

התיקון עצמו, נעשה על ידי החלפת מקטע בצנרת, החלפת חיבורים, או תיקון מקומי. במקרים בהם הצנרת בחדר מיושנת ובלויה תהיה המלצת  האינסטלטור להחליף את כל המערכת הפגומה מסיבה פשוטה אחת. תמיד יהיה חשש לפיצוץ נוסף בקרבת מקום בגלל הריקבון שבצנרת הישנה. אינסטלטור יבצע את התיקון בצורה מושלמת תוך שהוא משתמש בחלקי חילוף תקניים ואיכותיים. בגלל שהצנרת נמצאת בתוך הקירות ומתחת לבלטות יש חשיבות לאיכותה כדי למנוע תקלות עתידיות. לאחר תיקון מקום  הנזילה תבוצענה עבודות הגמר שכוללות טיוח, צביעה, התקנת קרמיקות ובלטות חדשות וכדומה. גימור מושלם חשוב מאוד ויש להקפיד עליו. השירותים ניתנים לאורך כך שעות היממה ושלום אינסטלציה שהינו נותן שירות מקצועי ובעל מוניטין יגיע במהירות האפשרית לכל מבנה בירושלים.  

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מאינסטלטור מקצועי בירושלים?
חייגו: 050-567-6698
שירותים נוספים

איזורי שירות

אינסטלטור בירושלים
אינסטלטור בפסגת זאב
אינסטלטור בגבעת זאב
אינסטלטור ברמות
אינסטלטור מעלה אדומים
אינסטלטור במבשרת ציון
צרו איתי קשר

שירות הכי מהיר בעיר 24 שעות.
חייגו 050-5676698 או מלאו פרטים מלאים.
עשו לי לייק

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק